Grupa firma SPEC


Przedstawicielstwo SPEC w Kielcach i Zielonej Górze

Z przyjemnością informujemy, że od stycznia bieżącego roku Grupa Firm SPEC posiada swoje przedstawicielstwa w Kielcach i Zielonej Górze.
Zatrudnieni przedstawiciele firmy będą odpowiedzialni za pozyskiwanie zleceń z zakresu usług porządkowych i ochrony mienia, a następnie za obsługę Klientów i utrzymywanie poprawnych relacji z kontrahentami. W najbliższym czasie oprócz poszerzania grupy przedstawicieli w całej Polsce planujemy otworzyć stacjonarny oddział SPEC w Kielcach.

Kontakt:

KIELCE
Piotr Brachaniec - Przedstawiciel Handlowy, woj. świętokrzyskie
tel. 788 335 021
e-mail: p.brachaniec@spec-firma.com

ZIELONA GÓRA
Mirosław Komornicki - Przedstawiciel Handlowy, woj. lubuskie
tel. 606 626 191
e-mail: m.komornicki@spec-firma.com

Szczęśliwego Nowego Roku życzy SPEC!

Z okazji Nowego Roku wszystkim naszym Klientom i Partnerom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń (nawet tych najskrytszych), a przede wszystkim wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Dziękujemy za dotychczas okazane nam zaufanie i życzymy, aby współpraca w Nowym, 2012 roku układała się równie pomyślnie jak do tej pory.

Zespół SPEC

SPEC SECURITY na konferencji o nowych systemach ochrony i zabezpieczeń

ochrona Wrocław
W ubiegłym tygodniu przedstawiciele SPEC SECURITY uczestniczyli w konferencji „Monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń w służbie bezpieczeństwa obiektów i obszarów”. Konferencja odbyła się 20 października w Warszawie.

Udział w konferencji pozwolił zapoznać się z najnowszymi technologiami stosowanymi w systemach monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i w sieciach telewizji dozorowej. Każdy z przedstawicieli SPEC SECURITY otrzymał certyfikat udziału w konferencji

SPEC na międzynarodowych targach branży czyszczącej w Berlinie

Targi Messe Berlin 2011
Źródło fot.: www.messe-berlin.de
22 września 2011 r. delegacja firmy SPEC wzięła udział w jednym z największych europejskich wydarzeń branży porządkowej – targach CMS Berlin - Cleaning Management Services.

Podczas wyjazdu mieliśmy okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży usług porządkowych, porównania ofert producentów z całego świata i obejrzenia oryginalnych nowinek technologicznych. Mieliśmy też możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także spotkania się z kontrahentami, z którymi stale współpracujemy. Z targów wróciliśmy z głowami pełnymi pomysłów na innowacyjne rozwiązania, które warto wprowadzić w naszej firmie.
grupa firm SPEC