Dla przemysłu

Utrzymanie wysokiego poziomu czystości w zakładach produkcyjnych czy halach magazynowych to dziś jeden z priorytetowych celów w każdej firmie.

Kierownictwo tych firm już dawno zrozumiało, że nakłady poniesione na utrzymanie czystości bardzo szybko zaczynają procentować w postaci innych oszczędności.

Czyste, uporządkowane i dobrze zorganizowane stanowiska pracy to przede wszystkim wzrost wydajności pracowników, zmniejszenie liczby wypadków przy pracy oraz przyjemniejsza atmosfera w pracy.

Od samego początku naszej działalności koncentrujemy się na świadczeniu usług utrzymania czystości dla firm produkcyjnych. Usługi te polegają na codziennym (ustalonym w umowie) wykonywaniu prac porządkowych w zakładach produkcyjnych naszych Klientów.

Wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom nowoczesnych firm produkcyjnych wdrażamy najnowsze techniki i metody wspomagające utrzymywanie czystości takie jak: Kaizen czy 6S. Stosujemy regularne kontrole jakości wykonywanej przez nas pracy będąc w ciągłym kontakcie z naszymi Klientami.

Doradzamy i proponujemy rozwiązania, które ułatwiają utrzymanie czystości wspólnie się rozwijając.

Dzięki możliwości zastosowania nowoczesnego sprzętu, profesjonalnych środków chemicznych i systematycznej kontroli pozwalamy naszym Klientom skupić swoją uwagę na najważniejszych dla nich celach.