O nas

SPEC. SMART CLEANING

SPEC to firma z branży profesjonalnego utrzymania czystości i porządku, z centralą we Wrocławiu, która działa na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. Czystość w wydaniu SPEC oznacza inteligentne wykorzystanie najnowszej dostępnej wiedzy, technologii i możliwości automatyzacji procesów.

Zapewniamy komfort

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników SPEC, zapewniamy komfortowe warunki dla każdego obszaru biznesu. Usługi utrzymania czystości realizujemy w biurach, instytucjach, halach produkcyjnych, centrach handlowych oraz w ich najbliższym otoczeniu.

Wdrażamy inteligentne technologie

Inteligentne, ekologiczne technologie i myślący ludzie potrafią zapewnić najwyższy poziom utrzymania czystości i przyjaznych warunków w każdym wnętrzu. Jako SPEC stosujemy nowoczesne rozwiązania i poszukujemy technologicznych nowości, zapewniając czyste, przyjemne otoczenie pracy.


Nasze wartości

Wiedza

Doskonale znamy metody i technologie, które pozwalają skutecznie i w sposób bezpieczny usunąć każde zabrudzenie z każdej powierzchni. Aktywnie uczestniczymy w branżowych targach i wydarzeniach. Systematyczne szkolenia gwarantują najwyższy poziom umiejętności naszych pracowników w zakresie utrzymania czystości obiektów.

Szacunek

Szacunek w SPEC rozumiemy bardzo szeroko. Szanujemy naszych klientów, kontrahentów i naszych pracowników. Szanujemy naszą pracę i całe otoczenie biznesowe.

Uczciwość

Dla SPEC uczciwość jest podstawową wartością w życiu, w pracy i w biznesie. Dzięki temu budujemy oparte na zaufaniu, długoterminowe relacje. Zarówno z naszymi pracownikami, jak i z naszymi klientami.

Lojalność

Zawsze działamy w interesie naszego klienta. Staramy się zaoferować więcej niż oczekuje, pokazując nowe obszary, w których możemy sprawnie działać. Jesteśmy równie rzetelni w stosunku do pracowników SPEC.

Odpowiedzialność

W SPEC zawsze dotrzymujemy słowa i wywiązujemy się wzorowo z przyjętych zobowiązań. Często wykonujemy dodatkowe zadania biorąc od uwagę wszystkie potrzeby klienta.

Zaangażowanie

Praca sprawia nam przyjemność. Myślimy strategicznie podczas wykonywania obowiązków, aby jak najlepiej nie tylko spełnić, ale przewyższyć oczekiwania naszych klientów i zapewnić im maksymalny komfort.