Dlaczego SPEC?

SPEC. Zapewniamy komfort.

W SPEC doskonale utrzymujemy czystość i porządek. Zapewniamy komfortowe warunki pracy w każdym środowisku i jednocześnie zapewniamy komfort współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy naszym klientom spokój, pewność i bezpieczeństwo, tak, aby mogli skupić się wyłącznie na rozwijaniu swojego biznesu.

Doświadczenie

Znamy wymagania dotyczące bezpiecznego i skutecznego utrzymania czystości i porządku w każdym obiekcie. Pracujemy w halach, przemysłowych biurowcach i centrach handlowych. Zapewniamy idealny porządek i czystość w centrach sportowych, przychodniach i obiektach administracji publicznej.

Realizacja trudnych i wymagających zadań

Dysponujemy uprawnieniami UDT. Potrafimy czyścić linie technologiczne, maszyny, a także pracować w sąsiedztwie przewodów pod napięciem. Realizujemy prace wysokościowe, oferując mycie okien, elewacji i innych konstrukcji budowlanych. Zapewniamy czystość w mobilnych biurach na produkcji.

Wiedza i nowoczesność

Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników SPEC oraz wdrażaniu nowoczesnych technologii, potrafimy usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia z każdej możliwej powierzchni. Bierzemy udział w branżowych targach, śledzimy nowości, stosujemy najnowsze rozwiązania. Systematycznie szkolimy naszą kadrę, aby wyróżniać się najwyższym poziomem umiejętności w zakresie utrzymania czystości.

Automatyzacja

W SPEC dążymy do automatyzacji pracy wszędzie tam, gdzie jest to technologicznie możliwe. Pozwala to na większą skuteczność i efektywność naszej pracy. Zapewniamy komfort w nowoczesny sposób.

Mobilność

W SPEC gwarantujemy szybkość reakcji w sytuacjach awaryjnych. Dzięki naszym SPEC brygadom jesteśmy równie mobilni w czasie stałej obsługi.