Elewacje i posadzki

W SPEC realizujemy prace związane z czyszczeniem elewacji oraz impregnacją posadzek, nawet dla najbardziej wymagających kontrahentów. Nasze usługi wykonujemy na terenie obiektów produkcyjnych, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów sportowych.

Mycie elewacji

Mycie elewacji przeprowadzamy dzięki specjalistycznym systemom czyszczenia wodą demineralizowaną, które nie wykorzystują środków chemicznych. Ta całkowicie ekologiczna metoda sprawdza się w przypadku trudnych zastosowań, przy których wymagana jest precyzja, fachowość oraz całkowite bezpieczeństwo pracy.

Impregnacja posadzek

Realizacje związane z impregnowaniem posadzek poprzedzamy wykonaniem testów z udziałem naszych technologów, aby jak najlepiej dobrać środki czyszczące. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich posadzki zostaną profesjonalnie doczyszczone optymalnym stężeniem roztworu myjącego i z całą pewnością nie zostaną uszkodzone.

W zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni, oferujemy profesjonalną impregnację posadzek narażonych na większe obciążenia, tj. ruch maszynowy i pieszy, lub polimeryzację w pomieszczeniach biurowych i socjalnych.