Nasze usługi

Utrzymanie czystości

W SPEC oferujemy kompleksowe utrzymanie czystości obiektów – biurowców, hoteli, centrów handlowych, instytucji publicznych. Zapewniamy czystość i higienę miejsca pracy naszych klientów, a także dbamy o utrzymanie terenów zewnętrznych przy obiektach.

Sprzątanie dla przemysłu

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom nowoczesnych firm produkcyjnych wdrażamy najnowsze techniki i metody wspomagające utrzymywanie czystości takie jak: Kaizen czy 6S. Stosujemy regularne kontrole jakości wykonywanej przez nas pracy będąc w ciągłym kontakcie z naszymi Klientami.

Doradzamy i proponujemy rozwiązania, które ułatwiają utrzymanie czystości wspólnie się rozwijając.

Elewacje i posadzki

W SPEC realizujemy prace związane z czyszczeniem elewacji oraz impregnacją posadzek, nawet dla najbardziej wymagających kontrahentów. Nasze usługi wykonujemy na terenie obiektów produkcyjnych, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów sportowych…

O nas

SPEC to firma z branży profesjonalnego utrzymania czystości i porządku, z centralą we Wrocławiu, która działa na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. Czystość w wydaniu SPEC oznacza inteligentne wykorzystanie najnowszej dostępnej wiedzy, technologii i możliwości automatyzacji procesów.