SPEC SMART CLEANING w BNI North

BNI to międzynarodowa organizacja biznesowa, która rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce BNI zrzesza przedsiębiorców od 2006 roku. Do tej pory uczestniczy w niej około 2500 firm z sektora MŚP w 30 miastach. Filozofię „Givers Gain”, która jest przewodnim hasłem, przedsiębiorcy realizują w oparciu o przekazywane sobie rekomendacje.

W marcu 2020 utworzona została grupa BNI North, której członkiem został właściciel firmy SPEC – Sebastian Blichar. Epidemia koronawirusa uniemożliwiła prowadzenie spotkań biznesowych w tradycyjnej formie, jednak mimo to grupa ciągle prężnie działa.

Aktualnie Sebastian Blichar aktywnie uczestniczy w pracy power teamów w dwóch branżach: PRZEMYSŁ a także BUDOWNICTWO I NIERUCHOMOŚCI.

W ostatni czwartek 10 września odbyły się Dni branżowe – budownictwo i nieruchomości. W formule on-line spotkało się około 50 przedsiębiorców i około 30 zaproszonych gości, reprezentantów wielu specjalizacji. Dzięki takim spotkaniom poznajemy nowe firmy, rozszerzamy swoją wiedzę a także zapoznajemy się z innowacjami, które następnie możemy proponować naszym Klientom.

Poszerzamy horyzonty by zapewniać komfort!